1. U petak u Misericordiji je klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom od 9 do 12 sati i prilika za ispovijed
  2. Radi trenutno nepovoljne epidemiološke situacije, u konzultacijama između Stožera civilne zaštite Istarske županije i Porečke i Pulske biskupije, donesena je odluka da se održavanje podjele sakramenata svete krizme i prve pričesti odgodi i planira od 15. svibnja 2021. godine nadalje, a uz poštivanje epidemioloških mjera na način kako su održavane i protekle godine. Prvu pričest u našoj župi slavit ćemo u nedjelju 6.2021. Dan prije, 5.6.2021 bit će prva sv. ispovijed za prvopričesnike i roditelje. Podjela sv. krizme bit će 23.5.2021 na dan Pedesetnice.
  3. U subotu bit će župna kateheza za prvopričesnike u župnom uredu, talijanska grupa u 9 sati, a hrvatska u 10 sati, a župna kateheza za krizmanike bit će svake nedjelje nakon župne mise u 10:30 u katedrali.