1. Ovaj tjedan Crkva slavi:

- utorak: Sv. Vinko Paulski, utemeljitelj Družbe milosrdnih sestara (milosrdnice). Na poseban način slavi se u župi sv. Pavla gdje djeluju sestre milosrdnice.

- četvrtak: Sv.Mihael, Gabrijel i Rafael, ark.-Blagdan

- petak: Sv.Jeronim

-subota: Sv.Terezija od Dj. Isusa

2. Naša župa organizira hodočašće u Međugorje od četvrtka 20. listopada do nedjelje 23. listopada. Cijena je hodočašća 780 kn po osobi. Prilikom upisa potrebno je uplatiti iznos od 380 kn. Prijaviti se možete kod župnika Rikarda ili kod gospođe Mirjane čiji se kontakt zajedno sa ostalim informacijama vezanim za hodočašće nalazi na plakatu na vratima crkve. Potičemo vas da se prijavite što prije.

3. U petak u Misericordiji je klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom od 9 do 19:00 sati i prilika za ispovijed od 9:00-13:00.

Ženidbeni navještaj:

U subotu 1. listopada 2022. u župi Uznesenja Marijina-Katedrala u Puli, žele sklopiti sakrament ženidbe:

Luka Batel, sin Roberta Batela i Paole  r.Velico, iz župe Sv. Josipa u Puli,
s Lucijom  Bočkai, kći Tihomira Bočkai i Snježane r. Bažaj, iz župe  Uznesenja Marijina –Katedrala u Puli.

Pratimo ove zaručnike u našim molitvama.