1. Svaki ponedjeljak i četvrtak u 20 sati u župnoj dvorani katedrale održavaju se kateheze za mlade i odrasle.
  2. Svaki utorak u Misericordiji ozganiziramo “ Duhove večeri za mlade“, u 18:00 sati Sveta Misa, a nakon mise klanjanje i slavljene (predvode grupa Jerihon).
  3. U srijedu je Pepelnica – Čista Srijeda, započinje Korizma. Taj dan je obavezan post i nemrs. Za vrijeme mise bit će obred pepeljenja. Taj dan Sv.Misa bit će u našoj katedrali u 18.sati i neće biti večernje Sv.Mise u Misericordiji.
  4. U četvrtak povodom blagdana Bl. Mihaela Sopoćka, utemeljitelja sestara Milosrdnog Isusa i duhovnika Sv. Fasustine, slavit ćemo svečanu Sv. Misu u 18 sati u Misericordiji. Nakon mise bit će prilika za štovanje relikvije Bl. Milaela Sopoćka.
  5. Svaki četvrtak u župnom uredu katedrale u 19:00 sati organiziramo Biblijsku večer- LECTIO DIVINA (Božansko čitanje), to je molitva nad tekstom iz Svetog pisma.
  6. U petak u Misericordiji je klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom od 9 do 18:00 sati i prilika za sv. ispovijed od 9:00-13:00.
  7. Po tradiciji, za vrijeme korizme postoji pobožnost križnog puta. U našoj župi će se održavati utorkom i petkom u Misericordiji u 17:30. Pobožnost križnog puta započinjemo nakon korizmene nedjelje.
  8. U subotu u župnoj dvorani bit će vjeronauk za prvopričesnike: u 10 sati (za hrvatsku grupu).
  9. Vjeronauk za krizmanike bit će u nedjelju nakon župne mise u 10:30.
  • Naša župa organizira hodočašće u Međugorje od četvrtka 14.ožujka do nedjelje 17.ožujka. Cijena je hodočašća 110 eura po osobi. Prijaviti se možete kod župnika Rikarda ili kod gospođe Mirjane čiji se kontakt zajedno sa ostalim informacijama vezanim za hodočašće nalazi na plakatu na vratima crkve. Potičemo vas da se prijavite što prije.