1. U petak Crkva slavi blagdan Sv. Matej apostol i evangelist. Misa će biti u Misericordiji u 19h.
2. U petak u Misericordiji nastavljamo cjelodnevno klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom od 8 do 19 sati, odnosno sve do večernje svete mise. Bit će isto tako i prilika za sv. ispovijed
1. U ponedjeljak u Katedrali, u 8:00 sati u jutro, bit će misa zahvalnica za turističke djelatnike, trgovce i ugostitelje povodom završetka turističke sezone.
2. U srijedu slavimo Godišnjicu posvete pulske katedrale. Svečana sv. misa bit će u katedrali u 19:00 sati. Taj dan nema mise u Misericordiji, a nakana koja je bila naručena u Misericordiji, bit će služena u katedrali.
3. U petak u Misericordiji nastavljamo cijelodnevno klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom od 8 do 19 sati, odnosno sve do večernje svete mise. Bit će isto tako i prilika za sv. ispovijed.
4. U petak, Crkva slavi blagdan uzvišenja Sv. Križa. Sv. Misa je u Misericordiji u 19:00 sati.

1.    Od ponedjeljka 3.9.2018  večernje svete mise u Miserikordiji bit će u 19:00.

2.    U srijedu slavimo sv. Majku Tereziju iz Kalkute. Svečana sv. misa bit će u pulskoj katedrali u kojoj se nalazi njezin kip. Za vrijeme mise bit će izložene relikvije sv. Majke Terezije za javno štovanje. Taj dan nema mise u Misericordiji, a nakana koja je bila namijenjena za Misericordiji, bit će služena u katedrali.

3.    U petak u Misericordiji nastavljamo cjelodnevno klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom od 8 do 19 sati, odnosno sve do večernje svete mise. Bit će isto tako i prilika za sv. ispovijed.

4.    U subotu, 8. rujna, je blagdan Rođenja BDM (Mala Gospa) sv. misa je u Miserikordiji u 19:00 sati.

Hodočašće na Trsat - U subotu, 1. rujna je tradicionalno Hodočašće Istrana na Trsat. Ako je netko zainteresiran bit će organiziran bus iz područja naše katedralne župe. Autobus polazi u 7. sati sa veslačkog kluba. Potrebno je uplatiti prilikom prijave 70 kn.

Klanjanje i ispovijed - U petak u Misericordiji nastavljamo cjelodnevno klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom od 8 do 20 sati, odnosno sve do večernje svete mise. Bit će isto tako i prilika za sv. ispovijed.

Mise u župi