1. U utorak – 3. srpnja je svetkovina sv.Tome apostola, zaštitnika Pulske biskupije i grada Pule. Svete mise bit će u jutro u 8:00 i Svečana sv misa u 19:00 sati koju predvodi mons. dr. Tomo Vukšić, vojni biskup u BiH u koncelebraciji sa svećenicima Porečke i Pulske biskupije. Nakon mise u 20:30 bit će duhovni koncert ispred katedrale u kojem nastupaju: Marija Husar Rimac, Alan Hržica i Bruno Krajcar.
  2. Ovaj tjedan crkva slavi u srijedu sv.Elizabetu Ugarsku, u četvrtak sv.Ćirila i Metodija, u petak sv.Mariju Goretti.
  3. Započevši od srijede – 4.srpnja večernja sv.misa u Misericordiji kroz tjedan i u nedjelju bit će u 20.sati.
  4. U petak u Misericordiji bit će cjelodnevno klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom od 8 do 19.00. Bit će isto tako i prilika za sv. ispovijed.

Večeras nastavljamo s duhovnom obnovom

Nedjelja, 1. 7., tema: „Euharistija kao izvor obiteljskog života“

18:30 sati - krunica

19:00 sati - sveta misa, predvodi vlč. Zvonimir Badurina Dudić,